Вулиці Кампече

На півострові Юкатан, на західній частині цієї території, розташовується місто-фортеця, що носить назву Кампече. У першій половині сімнадцятого століття ця частина півострова носила назву країни сандалового дерева, завдяки популярності в Європі, цінної деревини яка поставляється звідси.

Однією з визначних пам’яток мексиканського міста Кампече можна назвати його набережну, протяжність якої сягає трьох з половиною кілометрів. Про її мальовничість ходять легенди. І городяни, так само, як і численні гості люблять прогулюватися по набережній в будь-який час дня і ночі. У Кампече дуже багато свідчень колишньої могутності міста-фортеці. Наприклад, вулички в історичному центрі міста вимощені каменем, по якому ходили люди ще кілька століть тому. Основною визначною пам’яткою мексиканського містечка можна назвати його головну площу Парку-Прінсіпаль, яка прикрашена елегантними арками і сучасною оркестровою естрадою.

Сьогодні на вулицях Кампече можна знайти величезну кількість всіляких магазинів, ресторанів, барів і кафе. Головною вулицею Кампече є 59-та вулиця. Її особливістю можна назвати той факт, що вона простяглася через усе місто. Протягнувшись більш ніж на кілометр, вона закінчується символом міста Кампече – Воротами Землі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла