Понад 600 заходів – на культурному фестивалі в Мексиці

З 8 по 26 жовтня в місті Гуанахуато, розташованому в центральній частині Мексики , проводиться 42-й міжнародний фестиваль мистецтв “Сервантіно” (Cervantino). Участь у ньому беруть майже 4000 артистів з 40 країн світу. Почесним гостем цього року є Японія.

До кінця жовтня глядачі зможуть відвідати 685 різних культурних заходів. Програма включає практично всі напрямки мистецтва: музику, танець, театр, живопис і літературу найрізноманітніших стилів. Будуть розгорнуті виставки виробів народного промислу та численні експозиції; відвідувачів чекають демонстрації фільмів, дегустації блюд мексиканської кухні, семінари та дискусії. За прогнозами організаторів, фестиваль приверне не менше 400 тисяч гостей.

Фестивальними майданчиками стануть всі міські театри та концертні зали. Крім того, за традицією, артисти також виступлять в парках і на вулицях цього старовинного міста, який в 1988 році оголошено ЮНЕСКО культурним надбанням людства. Шоу пройдуть навіть в підземних тунелях Гуанахуато, створених в далекому минулому і нині використовуються у ролі автомобільних доріг.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла