В Мехіко відкривається гігантський акваріум

11 червня в Мехіко відкриється нова визначна пам’ятка, яка обіцяє стати одним з найпопулярніших об’єктів у місті. Йдеться про величезний чотирирівневий акваріум площею 3500 квадратних метрів, де можна буде познайомитися з п’ятьма тисячами мешканців підводного світу.

Acuario будувався на гроші місцевого мецената, за підтримки міської влади і з залученням безлічі фахівців з різних країн світу. Завдяки сучасним технологіям та інноваційному способу фільтрації води в акваріум щодня подається 22 мільйони літрів морської води з узбережжя Веракрус. Це дозволяє повністю відтворити природне місце існування для істот, що живуть в акваріумі.

У колекцію Acuario, розташованого на Plaza Carso, входить 230 видів різних морських тварин: акул, черепах, морських коників, медуз, коралів, молюсків і риб. Є тут і водоплавні птахи, в їх числі – два рідкісних виду пінгвінів. Відвідувачі зможуть не тільки побачити, а й погодувати деяких з мешканців акваріума. Вартість вхідного квитка становитиме близько 10 американських доларів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла