Антананаріву

Антананаріву

Інформація про місто Антананаріву

Найбільше місто і столиця Мадагаскару Антананаріву (Тананаріве, Тана, Antananarivo) затишно розташувався в долині між двома горами на висоті 1200 м над рівнем моря. У місті з самобутньою малагасийською архітектурою проживає 1,4 млн осіб.

З’явилося воно у першій половині XVII століття, а в XIX столітті стало столицею острівної держави. Серед визначних пам’яток Антананаріву особливо виділяється ансамбль палаців Рува Амбухіманга (перша з вхідних в нього споруд відноситься до XVII століття). Чимало цікавого про правителів Мадагаскару можна дізнатися в розташованому неподалік Історичному музеї. А серед місцевих королів, дійсно, зустрічалися дуже цікаві особистості. Наприклад, королева Ранавалона I, яка оголосила себе чоловіком (за законом, жінка не могла правити країною) і отримала в «спадок» від свого колишнього чоловіка і колишнього правителя Мадагаскару всіх його 12 дружин.

На багатьох зроблених в Антананаріву фото відображені і інші архітектурні ансамблі: палаци президента і прем’єр-міністра, Національна бібліотека і муніципальний театр. Славиться місто Антананаріву і своїм парком Цімбазаза, де можна подивитися на унікальні види тварин, птахів і рослин. На проспекті Незалежності знаходиться найбільший відкритий ринок «зума». Також в малагасійській столиці Антананаріву варто відвідати ринок Андрувухангі, Академічний Музей.

Міжнародний аеропорт Антананаріву Івату лежить в 17 км від міста. Неподалік знаходиться краща на острові крокодиляча ферма Крок-Фарм.

Особливості погоди Антананаріву багато в чому пов’язані з високогірним становищем міста. Перепади між денною та нічною температурою повітря складають 9-12 градусів. При цьому завдяки близькості до екватора для клімату Антананаріву характерна незначна різниця між зимовою (15 ° С) і річною (22 ° С) температурою повітря. Більша частина опадів випадає в зимові місяці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла