Лімасол

Лімасол

Інформація про місто Лімасол

Лімасол (Limassol) – місто на півдні Кіпру між древніми містами Куріон і Аматус, «кіпрська Рів’єра», де туристичні веселощі не завмирають навіть взимку. Перші поховання на місці його зведення відносяться до 2000 року до н.е., тому в місті збереглося чимало стародавніх пам’яток.

Найвідомішою з них є Замок (Limassol Castle) XIV століття, розташований в двохстах метрах від Старого порту. Сьогодні замок відданий під Музей Середньовіччя. Його експозиції включають кераміку, зброю, надгробні камені і фрагменти будівель.

Розташована на набережній найстаріша в Лімасолі церква святих Андроніка і Опанаса (1835-1850 рр..) З дзвіницею побудована у франко-візантійському стилі і декорована простими кам’яними водостоками і карнизами. У церкві знаходяться дві чудових ікони: Діви Марії з Немовлям і Ісуса Христа, написані в 1694 році.

На міській набережній знаходиться міський парк із зоопарком (Municipal Gardens and Zoo), встановлено декілька цікавих скульптурних композицій: наприклад, сонячний годинник і гігантські кам’яні яйця. Серед скульптур неквапливо походжають ще одні місцеві визначні пам’ятки: безліч бродячих кішок. А на початку осені на набережній проводиться знаменитий міжнародний фестиваль вина.

Замок Колосси (Kolossi Castle) XIII століття знаходиться в 7 км на захід від Лімасола. Триповерхова вежа має товщину стін більше 2,5 м. З його верхнього оглядового майданчика відкривається мальовничий вид.

Вважається, що місто Куріум (Куріон, Kourion) в 14 кілометрах від Лімасола було засноване 1200 років до н.е. греками, що брали участь в Троянській війні. На місці колишніх будинків і римських терм збереглися чудові мозаїки. У відновленому античному амфітеатрі II століття до н.е. влітку влаштовуються театральні вистави.

Популярні магазини Лімасола розташовані на вулицях Anexartisisias, Agiou Andreou і Saripolou. Живописна Торгова площа з її ресторанами і сувенірними крамницями.

Кращі пляжі Лімасола – Дассуді (в районі готелю Park Beach 3 *) і Ladies Mile, що простягнувся на 8 кілометрів на захід від міста. Популярний готель «Посейдон» (Poseidonia Beach) 4 * знаходиться поблизу від бухти. На місці стародавнього міста розташувався шикарний Amathus Beach 5 *, так само як і готель Navarria 3 *.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.