Лодзь

Інформація про місто Лодзь

Інформація про місто Лодзь

Лодзь – авторитетний культурний та освітній центр Польщі з безліччю визначних пам’яток і торговельними підприємствами. Місто чотирьох культур. Цікаве своєю красивою архітектурою і приємним кліматом.

Уздовж головної вулиці, Пьотрковська, тягнуться численні магазини, бари, кафе, місця для дозвілля. Тут цілодобово кипить життя: проходять різні заходи, організовуються ярмарки і виставки. Поспостерігати за всім, що відбувається на цій вулиці можна, катаючись на велорикші або ретро трамваї.

У місті Лодзь знаходиться знаменита Лодзинська школа кінематографії. У зв’язку з цим, тут проходить знаменитий кінофестиваль «Камерімейдж». А так само популярний «Фестиваль діалогу культури чотирьох національностей».

З святих місць тут можна відвідати стометрову вежу Архієпископського кафедрального собору Святого Станіслава Костки, православну церкву Святого Олександра Невського або храм Святого Матвія.

У місті Лодзь розташований найбільший в Європі єврейський некрополь. Він зберігає в собі більше 180 тисяч поховань.

Погляд гостей міста затримують не тільки історичні місця, але і шикарні особняки промисловців, побудовані недалеко від фабричних будівель. Вони оформлені зі смаком, у вишуканому стилі, прикрашені зеленню і клумбами – нікого не залишать байдужими. На розі вулиць Заходне і Огродово знаходиться найбільша в Польщі резиденція фабриканта, яка зараз є Музеєм історії міста Лодзь.

Палац Карла Шейблера, який нині став Музеєм кінематографії, так само хороший своєю прекрасною зовнішністю і заслуговує на увагу. Яскраве оформлення інтер’єру і спокійний фасад відмінно гармонують між собою.

Побродивши по вулицях міста Лодзь, відвідавши його імениті пам’ятки, ви можете зупинитися в кафе і барах нечисленних готелів різного рівня.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла