Марсель

Марсель

Інформація про місто Марсель

Марсель (Marseille) нікого не залишає байдужим – це місто на березі Ліонської затоки або люблять, або ненавидять.

Не дивно, адже воно все складається з контрастів: самий етнічно різноманітний мегаполіс Франції і батьківщина державного гімну «Марсельєза»; штаб-квартира 70 консульств та футбольної команди «Олімпік»; найбільший культурний центр, з 17 музеями і 42 театрами, який прославився чотирма «Таксі »режисера Люка Бессона. Це місто індустрії і наукових конгресів, з двома лініями метро і міжнародним аеропортом, де у дворах досі грають в кулі і потягують пастис колоритні провансальські люди похилого віку, які немов зійшли зі сторінок романів Марселя Паньоля.

Заснований грецькими моряками з Фокеі в 600 році до н.е. Марсель спускається до моря терасами, на манер античного амфітеатру. Це найважливіший порт Середземномор’я з вантажообігом 90 млн. тонн на рік. Але не менш знаменитий і його Старий порт в самому центрі міста, куди причалюють туристичні катери і дрібні рибальські човники, а на набережній торгують свіжим уловом. Тут же, в прибережних ресторанчиках, можна (і потрібно!) Покуштувати головний марсельський кулінарний атракціон – рибний суп «буйабес» (bouillabaisse).

Щоб по-справжньому оцінити масштаби цього другого за величиною міста Франції, варто піднятися на пагорб до собору Нотр-Дам де ля Гард (Notre-Dame de la Garde). З висоти 149 метрів відкривається чудовий вид на багатолюдну торгову вулицю Ля Канебьер (La Canebière), зелені пагорби з затишними середземноморськими віллами і богемний квартал Кур-Жульєн (Cours Julien), що нагадує маленьке провансальське місто, жваві міські пляжі, тихі бухти і невеликий острівець із замком Іф, звідки колись так вдало втік марсельський моряк Едмон Дантес.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла