Пафос

Пафос

Інформація про місто Пафос

Пафос – одне з найкрасивіших і найстаріших кіпрських міст. Сьогодні воно є невеликим портовим містом, але в епоху еллінізму і в часи римського панування столицею Кіпру був саме Пафос. Пафос – милий, спокійний курортний центр з красивими затоками, облаштованими пляжами і багатим вибором готелів. Тут вологий мікроклімат, який характеризується підвищеною хмарністю. Кому рекомендуємо цей курорт – Пафос – ідеальне місце для тих, хто шукає поєднання історичної місцевості та зручностей сучасного курорту. Особливо підходить відпочинок тут для романтичних пар різного віку.

Все місто Пафос занесений до списку ЮНЕСКО «Скарби світової цивілізації».

Ледь ступивши на землю цього древнього міста, ти поринаєш у його славну тисячолітню історію, корінням у часи культу богині Афродіти, народженої тут з піни морської.

Століттями пілігрими зі всього острова і з далеких країн прибували в цей прекрасний куточок всесвіту, щоб поклонитися чарівній богині.

В античні часи Пафос був столицею острова.

Сьогодні це сучасний туристичний центр із міжнародним аеропортом і прекрасним морським портом.

На північ від Акамского півострова і Купелі Афродіти, на березі затоки Хрісоху, розкинулося місто-курорт Поліс зі своєю чарівною риболовною заплавою Латчі.

Щодо незайманих цивілізацією пейзажів і мальовничі села незмінно привертають увагу натуралістів і любителів природи. На захід від Полісу лежать села Помосов і Піргос, які знамениті своїми скелястими пляжами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.