Париж

Париж

Інформація про місто Париж

Париж – “це не місто, це цілий світ!” (Карл V)

Париж (Paris) – місто поетів і художників, де пахне смаженими каштанами і свіжою випічкою, місто романтиків і закоханих в усі часи.

Париж є столицею Франції (регіон Іль-де-Франс), розташувавшись на обох берегах річки Сени. На правому березі за традицією знаходиться торгова і ділова частина міста, на лівому – культурна та освітня. Булонський і Венсенський ліс, що примикають до міста, теж вважаються її територією.

Переважна частина підприємств Франції, банків, фінансових і страхових компаній розмістили свої офіси в столиці, що дозволяє Парижу бути і виробничо-економічним центром країни.

Розвинена транспортна система міста (сім вокзалів, два найбільші аеропорти Європи – “Шарль-де Голь” і “Орлі”) дозволяє відправитися з Парижа на поїзді чи літаку не тільки у віддалені регіони Франції, але і в сусідні європейські країни.

Унікальність Парижа в тому, що його жителям вдається зберігати зовнішній вигляд міста практично в незмінному стані. Це робить місто живим музеєм: примітні в ньому не тільки палаци, парки та будівлі, а й вулиці, площі, мости і набережні.

Хтось втратить рахунок часу в легендарному Луврі (Musée du Louvre), музеї Родена (Musée de Rodin) і Пікассо (Musée national Picasso), центрі Помпіду (Centre Georges-Pompidou), хтось загубиться у вуличках Монмартра (Motmartre); деякі застигнуть, побачивши на власні очі Собор Паризької Богоматері (Notre Dame de Paris) або Тріумфальну арку (Arc de Triomphe), а інші відвідають Оперу Гарньє (Гранд Опера, Grand Opera) і театр Комеді Франсез (Comedie-Francaise), про які марили з дитинства . До речі, про дитинство: всього лише в 30 км від Парижа, в містечку Марн-ля-Вале, можна забути про все на світі, опинившись на атракціонах паризького Діснейленду (Disneyland Resort Paris). А ввечері всім зустрітися на Ейфелевій вежі (la tour Eiffel), без відвідування якої немислимий візит до Франції.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла