Протарас

Інформація про місто Протарас

Острів-курорт з найкрасивішими пляжами Кіпру, Протарас (Protaras) включає в себе знаменитий Fig Tree Bay, якому в 2005 році був привласнений Блакитний Прапор Євросоюзу. Тутешні місця багаті унікальною природою, яка створює сприятливу атмосферу спокою і відпочинку.

У Протарасі багато ресторанів, барів і кафе на будь-який смак. Велика кількість нічних клубів. Центр міста завжди жвавий і повний людей. Тут розмістилася основна маса розважальних закладів, з настанням темряви в них починається нічне життя.

Місто знамените своїми святами та фестивалями. Самим видовищним вважається карнавал Апокрео, він проходить навесні і збирає велику кількість народу. У липні можна потрапити на Фестиваль мистецтв.

У Протарасі багато музеїв. Можна відвідати історичний музей з колекцією каре, гончарних виробів та іграшок. Кіпрський музей середньовіччя розташовується в Кіпрському форті, який поєднує в собі кілька архітектурних стилів. У глибині острова, знаходиться долина вітряних млинів, там постійно обертаються лопаті, викачуючи воду для зрошення полів. Не менш цікавий Музей народного мистецтва. У його колекції представлено меблі, різні вироби з міді, костюми старовинних ремісників.

Пізно ввечері, при світлі спеціального підсвічування, особливо красива Церква Іллі Пророка, що височіє на уламку скелі. Звідси відкривається чудовий вид на море та узбережжя.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.