Варшава

Варшава

Інформація про місто Варшава

Місто Варшава по-своєму дивовижне і унікальне, прогулюючись по центру Польської столиці, звичайний турист не зможе не захопиться старим містом, будівлями і вулицями, особливо основним туристичним маршрутом – Королівським трактом. Починаючись від Замкової площі, вулиця веде до Бельведерського палацу і Королівських Лазенок, минаючи одну з найстаріших вулиць міста, Краківське Передмістя, потім Нови-Свят і Алеї Уяздовської. На Замковій площі розташована велична колона короля Сигізмунда III. Безсумнівно, місто чудове, у нього є свій стиль. Варшава цілком могла б претендувати на статус найбільшого музею під відкритим небом знаменних пам’яток історії, якби не одна обставина. Справа в тому, що в ході Другої світової війни практично все місто було зруйноване. Замість красивих будівель і споруд всюди лежали руїни. Весь сучасний історичний вигляд міста – це відбудовані заново будівлі. Городянам вдалося відтворити практично всю архітектуру, однак, Старому місту таки кілька десятків, а не сотень років.

Втім, це не додає атмосфері Варшави синтетичний присмак – величавий Барбакан і прилеглі кріпосні стіни начебто пронесли свою непорушність через сторіччя. Ринкова площа малює в уяві картини колишнього вуличного життя. Королівський замок знаходиться в східній частині площі. Ця п’ятикутна архітектурна споруда – плід відновлювальних робіт люблячих своє місто варшав’ян.

Обов’язковий ритуал для туриста – фотографія з символом міста – Русалкою з мечем і щитом. Фотографувати тут є що, навіть урядові будівлі мають красиву архітектуру: будівлю Ради міністрів розташовану в красивому будинку класичного стилю, з левами біля входу, і охорона люб’язно не перешкоджає зйомкам цієї пишноти.

Алея Уяздовської – одна з найкрасивіших вулиць міста. Це район посольств, резиденцій і палаців. Прямуючи в сторону Бельведера можна побачити ще дуже багато цікавого. У місті також варто подивитися костел Св. Яна, побудований в готичному стилі. Костел зберігає в собі гробниці і саркофаги, в ці стіни вмуровано серце великого Шопена.

У Варшаві є безліч затишних кафе, ресторанчиків під відкритим небом. Тут можна перепочити за чашкою кави, насолоджуючись атмосферою міста докладніше розглядати навколишні будинки. Внесена до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО, Варшава зайвий раз показує, що часи і війни можуть знищувати міста, але людська пам’ять виявляється міцніше.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла