Асклепіон

Асклепіон

У давнину жителі Греції, які страждають від різних недуг, зверталися в святилище Асклепіон, що розташувалося неподалік від відомого грецького міста Кос. У ньому працювали досвідчені лікарі-жерці, які використовували у лікуванні методики самого Гіппократа. У пошуках деяких лікувальних рослин допомагали змії, саме тому змія стала символом Асклепія і до цих пір зображується як емблема на медичних установах.

Зведений Асклепіон був в 357 році до н.е. Спочатку споруда мала храм, до якого примикали лікарня і училище, але до наших днів збереглися не всі будівлі. Про це нагадує нижня тераса, де можна побачити залишки від колишніх портиків. Там же знаходиться величезна, надійна стіна, завдяки якій сьогодні тримається середня тераса.

Середній рівень прикрашає стародавній вівтар, а також кілька маленьких храмів, зведених на честь Аполлона. На самому верхньому поверсі знаходиться храм Асклепія, піднятися до якого можна по монументальних сходах. Проходячи тут, не складно повірити, що колись по цих сходинках крокували стародавні греки, бажаючі оздоровитися та наповнитися свіжими силами, а десь неподалік від цього місця роками раніше міг жити сам Гіппократ.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла