Готелі Греції можуть відмовитися від системи «все включено»

Новий прем’єр-міністр Греції, що прийшов до влади 26 січня 2015,  активно включився в роботу: Алекcіс Ціпрaс закликає готелі країни відмовитися від системи «все включено». Політик вважає, що система, при якій туристи під час відпочинку не покидають територію готелю, негативно позначається на розвитку малого бізнесу.

Прем’єр-міністр вважає, що готелям варто повернутися до класичної моделі монeтізаціі, коли заробляють не тільки готелі, але і розташовані поруч ресторани, бари та магазини. Алекcіс Ціпрaс підкреслив, що «обуздає» вектор розвитку об’єктів розміщення, зазначивши при цьому, що мова не йде про повну заборону формату «всe увімкнення». Однак політик має намір наполягати на поступову відмову від такої системи.

Алекcіс Ціпрaс повідомив, що уряд не бажає подальшого розвитку агресивної моделі ведення бізнесу і не виключає можливості підвищення ПДВ для готелів з системою «все включено».


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла