Греція перетворить місця античних корабельних аварій в підводні музеї

Центральний Археологічний Рада Греції схвалив план по перетворенню місць декількох античних корабельних аварій в регіоні Фессалія на своєрідні підводні музеї. Країна послідовно розвиває підводний археологічний туризм. Торік в акваторії півострова Пелопоннес були відкриті тематичні парки, що дозволяють туристам досліджувати місця стародавніх корабельних аварій. Цього року новим археологічним об’єктом стане затонуле судно біля острова Алоніссос, що датується V-м століттям до н.е .: серед його останків можна побачити безліч стародавніх амфор.

Відвідають туристи і місце візантійської корабельної аварії біля острова Кікінтос, де збереглися керамічні вироби IX-XIII століть. Крім того, “зали” підводного музею розмістяться в районі мису Ákra Gláros. На узбережжі біля цих об’єктів будуть працювати ліцензовані транспортні судна, які доставлятимуть відвідувачів до місць занурення на дозволену глибину до 40 метрів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла