У Греції стартує сезон карнавалів

17 січня в грецькому місті Патри почнеться карнавал – найбільший в країні захід подібного роду, що має 180-річну історію. Про початок урочистостей оголосить глашатий, а саме свято триватиме до 22 лютого 2015 року.

Протягом січня і лютого карнавали проводяться по всій Греції. Найбільш масштабними з цього числа славляться Тірнавос, Ксанті, Яніна, Касторія , Салоніки і Ретімно, але саме Патри вважаються карнавальною столицею країни.

Місцевий карнавал – це серія заходів, таких як танці, концерти, пошуки скарбів, вуличний театр, виставки, кінопокази, міні-фестивалі і багато іншого.Найбільш видовищними є паради: у дитячому бере участь близько 12 тисяч чоловік, а в дорослому – близько 40 тисяч чоловік. Кульмінацією Карнавалу в Патрах (21 лютого) є грандіозний нічний парад, а на наступний день на пристані Святого Миколая відбудеться ритуальне спалення Короля карнавалу. Крім офіційних заходів, свято включає в себе безліч акцій, організованих місцевими жителями. Це бали-маскаради, вечірки на вулицях, у будинках, барах, ресторанах та інших громадських місцях.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла