На Криті розкопали ще один лабіринт

На недавніх розкопках на Криті під керівництвом Ефі Сапуна – Сакелларакі, що продовжує роботу свого чоловіка, відомого археолога Янніса Сакелларакіса, були виявлені нові приміщення в східних і західних секторах на першому та другому поверхах палацу мінойської епохи Зомінтос. Кілька залів з 6 колонами, в підставі двох з яких збереглися дерев’яні перекриття, і побічні коридори, що створюють лабіринт, є продовженням великої будівлі, яка знаходиться на висоті 1187 метрів над рівнем моря.

Загальна архітектура будівлі, розташованої по дорозі з Кносса до Ідейської печери (Ідеон Андрон, де, згідно міфології, виріс Зевс) має лабіринтовий тип з фресками на стінах, системами водопостачання та каналізації.

Нові знахідки надзвичайно важливі: бронзові об’єкти, в тому числі бронзова подвійна сокира, печатка із зображенням жінки з головою птаха і крилами замість рук (подібний друк виявлений в Агіа Тріаді і Закросе), керамічні об’єкти, в тому числі піч, подібна тій, яка зображена на фресці з жрицею в фірі (Санторіні).

Ця будівля є найважливішою архітектурною знахідкою, особливо в тому, що стосується концепції проектування та будівництва і, швидше за все, належала важливій персоні, члену кносської династії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла