В Олімпії з’явився музей Архімеда

Інтерактивний музей, присвячений великому вченому Архімеду, відкрився минулого тижня в стародавній Олімпії. Відвідувачі зможуть не тільки побачити точні копії різних винаходів, але й випробувати їх на практиці.

Ініціатором створення музею є інженер-електрик Костас Коцанас, який вже заснував на Пелопоннесі, в Катаколо (Κατάκολο), Музей давньогрецької технології . Новий проект віддає особливу шану великому вченому і винахіднику, який випередив свій час. Створені Архімедом майже за два тисячоліття до Леонардо да Вінчі, Галілея і Ньютона винаходи заклали основи технологічних відкриттів майбутнього.

Зали на першому поверсі музею представляють копії винаходів Архімеда. Тут можна побачити гідравлічний (Архимедов) гвинт, механічний планетарій, лебідки з передачами, діоптр, одометр, дромометр, ареометр, спалюючі дзеркала, гігантські крани, військові машини і багато іншого. Другий поверх відведений під роботи інших винахідників, які жили і творили в часи Архімеда. У числі цих експонатів – “кінематограф” і “робот-покоївка” Філона, дуже точні автоматичні гідравлічні (водяні) годинник, водяний орган (гідравлос) і двоциліндровий поршневий насос Ктесибія, катапульта Діонісія. Музей є інтерактивним, дозволяючи відвідувачам “ставити досліди”, щоб зрозуміти, як працюють старовинні пристрої.

Олімпія – (Αρχαία Ολυμπία) – одне з найбільших святилищ Стародавньої Греції на Пелопоннесі, де виникли і впродовж багатьох століть проводились Олімпійські ігри. Зараз це великий археологічний заповідник, що включає в себе стародавні храми та інші пам’ятки, музеї, іподром і стадіон.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.