Історичне Аскліпію неподалік Родосу

У південно-східній частині узбережжя острова Родос, в 64 км від однойменної столиці знаходиться невелике село Аскліпію. Мальовниче селище оточують оливкові гаї і соснові ліси. Маленькі білі будиночки, характерні для архітектури Родосу, розташовані амфітеатром на схилах пагорба, увінчаного руїнами древнього замку.

На центральній площі Аскліпію розташована одна з головних місцевих визначних пам’яток – старовинна візантійська церква Успіння Богородиці. Вона була побудована ще в 1060 році і є найдавнішим православним храмом острова. Церква була недавно відреставрована. Особливий інтерес представляє інтер’єр і церковний настінний розпис. Поруч з церквою знаходиться невеликий Музей фольклору.

На вершині пагорба знаходиться середньовічний замок, побудований лицарями в 1476-1503 роках. Він представляв собою прямокутну споруду з вежами, але, на жаль, до наших днів не зберігся. Сьогодні ми можемо лише помилуватися руїнами колись величного замку-фортеці. З вершини пагорба відкриваються приголомшливі панорамні види південно-східного узбережжя від Кіотарі до Геннади.

При археологічних розкопках в околицях села Аскліпію, були виявлені артефакти, пов’язані з 7-му століттю до н.е. Крім того, історики припускають, що в давні часи тут знаходився храм, присвячений Асклепію (давньогрецького бога медицини та лікування), від якого, можливо, й походить назва селища.

Відвідавши Аскліпію в серпні, ви можете взяти участь у двох важливих релігійних урочистостях, таких як Преображення Господнє і Успіння Пресвятої Богородиці.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла