Дікті: дивовижна гірська система Криту

Гори Дікті , що тягнуться в східній частині Криту , є важливою природного частиною острова. Найвищий пік цієї гірської області називається Цвях ( Karfi ) , його висота становить 2148 метрів.

Область Dikte вважається однією з найбільш родючих на Криті , в горах знайшли собі притулок рідкісні види птахів. Лісові масиви на схилах гір служили надійним укриттям для повстанців в ході фашистської окупації в роки Другої світової війни. Але , на жаль , саме в ці роки багато гектарів найкрасивіших лісів були знищені окупантами.

Але й сьогодні в низькогірьях можна побачити багато оливкових , ріжкових дерев , а також сосен. На південному сході області Dikte розташований один з найпрекрасніших соснових лісів Європи , що має назву Selakano , з усіх боків він оточений горами. Гірські райони Dikte є відмінним місцем, де розмножуються зникаючі види різних рослин , тут вирощують траву для відомого чаю Діктамос .

Мальовничим місцем у цій гірській системі є ущелина Хавгас , довжина якої становить чотири кілометри , по його дну стікають води з плоскогір’я Катар . Родючі плато , а також долини Dikti стали прекрасним місцем для вирощування картоплі , волоських горіхів , багатьох фруктів і овочів. Гірська система використовується для розвитку вівчарства .

Туристичний бізнес у цій місцевості не особливо розвинений, але великою популярністю користуються печери Трапеза , Psichro , Diktaean , які пов’язані з різними божествами. Наприклад , печера Psichro , якщо вірити легендам , пов’язана з народженням самого Зевса.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла