Автомобільні башти в Вольфсбурзі

Знаменитий німецький автоконцерн Volkswagen для зручності обслуговування своїх клієнтів створив «Автоштадт», який є яскравою пам’яткою, що знаходиться поруч з заводом компанії в місті Вольфсбурзі.

 «Автоштадт» – це унікальний комплекс, в який входить музей з кількома павільйонами, де розміщуються майже всі моделі, випущені компанією Volkswagen, а також кінотеатр, де автолюбителі можуть комфортно провести час, поки їх автомобіль обслуговується.

Але все ж главою фішкою «Автоштадта» вважаються дві автомобільні вежі, які представляють із себе унікальні багаторівневі парковки. Сюди, в Центр обслуговування клієнтів, автомобілі доставляють з заводу, щоб покупці змогли вибрати цікаву для них модель і виїхати на ній додому, заплативши гроші за авто.

Кожна з башт досягає шістдесяти метрів у висоту, при цьому одна така конструкція може помістити чотириста автомобілів.

Вежі з заводом з’єднуються підземним тунелем, довжина якого дорівнює семисот метрам. Цим шляхом за допомогою автоматичної конвеєрної системи відбувається доставка машин з заводу в підвальне приміщення веж.

Із спеціально обладнаного підвалу механічні роботи піднімають автомобілі до необхідного рівня, розставляючи їх по певних комірках. За допомогою цих же механізмів виконується і зняття машин, причому швидкість опускання або піднімання автомобіля становить близько двох метрів в секунду. При покупці машини в «Автоштадті» клієнт отримує нове авто фактично з заводу.

Таким чином, купивши автомобіль в «Автоштадті», ви отримуєте його в первісному вигляді, прямо з заводу, на ньому ніхто ще не проїхав жодного кілометра.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла