У Німеччині зникнуть нічні поїзди

Німецькі залізниці (DB) мають намір скасувати через рік всі нічні поїзди – слідуючі як усередині країни, так і з міст Німеччини в сусідні країни. Скасування очікується з 15 грудня 2016 року.

Ануляція не торкнеться поїздів, що прямують через Німеччину транзитом. Крім того, залізничні компанії сусідніх держав зможуть при бажанні призначити власні потяги в Німеччину.

DB пояснила скасування хронічною збитковістю нічних поїздів. Однією з причин став бурхливий розвиток високошвидкісного руху та бюджетних авіаперевезень, відтягнувшись безліч пасажирів. Іншою – довга відсутність інвестицій в нічний перевезення і застарілі вагони.

Замість спальних нічних поїздів DB намірене призначати ночами більше швидкісних поїздів ICE зі звичайними сидячими місцями. Практика швидкісних нічних поїздів існує в Німеччині вже більше десятка років, проте поки вони ходили лише по деяких маршрутах і часто лише за піковими дням.

Скорочення нічних поїздів в Європі, в тому числі в Німеччині, йде вже досить давно. Зараз на континенті залишилося менше половини тих нічних поїздів, які курсували ще півтора десятиліття тому. Тільки за останні три роки були анульовані всі нічні поїзди з Іспанії і велика частина всередині неї, левова частка нічних поїздів з країн Бенилюксу, поїзди Берлін – Париж, більша частина польських та італійських нічних поїздів, та інші маршрути.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла