Страйк бортпровідників Lufthansa пройде 11-13 листопада

Бортпровідники німецької авіакомпанії Lufthansa AG проведуть страйк 11-13 листопада, повідомила профспілка UFO. Він торкнеться всіх рейси з або в аеропорти Франкфурта-на-Майні, Мюнхена і Дюсельдорфа, які будуть здійснені з 4:00 середи по 24:00 п’ятниці (за місцевим часу).

Як повідомлялося раніше, причиною страйку є суперечка між UFO і керівництвом Lufthansa щодо розміру пенсій та соціальних гарантій. Бортпровідники авіакомпанії, число яких складає близько 19 тис., Не можуть досягти згоди вже два роки. Страйки обійшлися Lufthansa з початку поточного року приблизно в 130 млн євро. У понеділок авіаперевізник заявив, що щодня втрачає не менше 10 млн євро через поточної акції протесту, яка почалася минулої п’ятниці.

Групі Lufthansa, крім однойменного бренду, належать Austrian Airlines, Swiss Airlines, Germanwings і частки в Brussels Airlines та американської JetBlue. У 2014 році вони перевезли майже 106 млн пасажирів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла