Шверінський замок

У Німеччині дуже багато пам’яток, включаючи стародавні замки. Одним з найяскравіших прикладів можна вважати величний Шверінський замок, який був побудований на окремому острові в місті Шверіні. Багато хто вважає, що найбільш красиво замок виглядає з повітря, але його інтер’єри і сади заслуговують аж ніяк не меншої уваги.

Зараз в будівлі Шверинского замку знаходиться парламент землі Мекленбург-Передня Померанія. Раніше ж його використовували, як резиденцію для герцогів, потім як банкетний зал для весілля. Як і багато інших об’єктів такого типу, замок пережив кілька руйнувань і реконструкцій. На сьогоднішній день він входить до фонду Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і охороняється всіма доступними способами.

Якщо зануритися в історію, то почати слід з 923 року нашої ери, коли на острові розташовувався звичайний форт. У 12-му столітті сюди прибули німецькі дворяни і зруйнували укріплення практично вщент. Тим не менш, в подальшому було вирішено, що це місце можна використовувати для будівництва більш масивної споруди. Почалися роботи зі зведення нового форту, причому надалі його неодноразово доробляли і модифікували. Все це зробило об’єкт придатним для проживання осіб королівської крові.

У 16-му столітті фортеця практично повністю втратила свою обороноздатність і перетворилася на комфортабельну резиденцію для перших осіб держави. У перебігу наступного століття замок перебудовували, але раптово нагрянула Тридцятирічна війна і в країні з’явилися інші турботи. Тільки в 19-му сторіччі реконструкцію остаточно завершили, причому зроблено все було в стилі французького ренесансу.

На цьому історія замку не закінчилася. У грудні 1913 тут сталася сильна пожежа, яка знищила приблизно третину споруди. Його знову відновили і перетворили на музей, так як в 1918 році герцог офіційно склав свої повноваження. Тепер тут знову розташовується уряд, а постійні реконструкції перетворилися на традицію, роботи з модифікації споруди проводяться і в наш час.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла