Лабіринт Peristal Singum: подорож у казку Льюїса Керролла

Лабіринт Peristal Singum, який знаходиться в підземному приміщенні берлінського клубу Zur Wilden Renate, є яскравою пам’яткою німецької столиці. Дивлячись на занедбану двоповерхову будівлю клубу, складно уявити, що тут можна потрапити в театральний світ, який ніби відносить у казку Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес».

В обмін на плату за вхід відвідувачам лабіринту дають велику золоту монету і коротке керівництво: «Поспіх може бути болючим! Візьміть з собою все, що хочете втратити! І. .. запасіться терпінням, щоб пройти лабіринт ».

Потрапити в лабіринт можна тільки за особистим запрошенням охоронця закладу. Як варіант, можна запропонувати йому пляшку випивки, і, швидше за все, цього буде достатньо. Дослідити таємничий лабіринт відвідувачам доведеться наодинці, тому для багатьох відвідування такої собі “Країни чудес” це може виявитися справжнім випробуванням. Туристи, які потраплять в Peristal Singum, виявляться наодинці з власними страхами ще до дослідження підземних світів.

Peristal Singum – це нова версія лабіринту всесвітньо відомого Karmanoia, який був закритий у березні 2009 року. Назва закладу походить від терміна «перистальтика» (peristalsis), який в дослівному розумінні означає скорочення стінок порожнистих трубчастих органів. З точки зору творця лабіринту, Peristal Singum – це можливість поринути в новий світ, де можна залишити все, що більше не потрібно зовні.

Прогулянки по вражаючому лабіринту Peristal Singum були б до душі туристам з мінімальними упередженнями і дослідницьким мисленням. Але, на жаль, в березні 2014 лабіринт був закритий для відвідування.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла