Lufthansa знову протестує

Бортпровідники найбільшої авіакомпанії Німеччини оголосили про триденний страйк. Протестна акція запланована на 26, 27 і 30 листопада.

Пасажирам Люфтганза радять дізнаватися статус своїх рейсів на сайті авіакомпанії, оскільки на даний момент незрозуміло, скільки рейсів потрапить під страйк і які відмінятися зовсім.

При цьому на своєму сайті Люфтганза зазначає, що у разі затримки вильоту або скасування рейсу через протестних акцій компанія буде піклуватися про своїх клієнтів в першу чергу. Так, квитки пасажирів можна буде перебронювати на альтернативні рейси незалежно від початкового тарифу (звичайно, з урахуванням графіка вильотів і наявності місць у літаках). Якщо ж продовження подорожі виявиться неможливим через страйк, у пасажирів буде можливість провести перерахунок вартості або повернути квиток. Також авіаквитки на внутрішні рейси Німеччини можна буде використовувати для пересування по залізниці.

Під час попередньої акції протесту, що проходила на початку місяця, авіакомпанії довелося скасовувати по 900 рейсів щодня впродовж тижня.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла