Зачаровуюча краса озера Сільвенштайн

Наша планета багата природними витворами: густі ліси і високі гори, безкраї моря і величні океани, пустельні степи і наповнені життям тропічні джунглі завжди захоплювали людство своєю красою. Але є на землі також і штучно створені неймовірно красиві місця, яким при першому погляді так і хочеться приписати природне походження. Одне з них – фантастично мальовниче озеро Сільвенштайн, яке знаходиться в південній частині Баварії (Німеччина).

Величезне водосховище Сільвенштайн (Sylvensteinsee) було штучно створено поблизу від кордону з Австрією в період з 1954 р по 1959 р Воно розташовувалося в дельті річки Ізар і спочатку призначалося для забезпечення електроенергією місцевих жителів. Для цього тут була створена дамба висотою 44 метри і гребля завдовжки близько 180 метрів.

Водосховище лежить посеред високих гір і оточене густим лісом, тому види тут дуже мальовничі. Особливо добре спостерігати навколишню красу, проїжджаючи по мосту, що з’єднує два береги озера.

Незважаючи на суто практичне призначення, озеро Сільвенштайн настільки органічно вписалося в навколишній ландшафт, що стало улюбленим місцем відпочинку у туристів і жителів місцевих земель. Тут можна взяти напрокат човен і покататися по спокійній водній гладі, можна досхочу порибалити або влаштувати нічліг з наметами на зеленому березі.

У літній період піший туризм в околицях озера Сільвенштайн стає особливо популярним, але слід зауважити, що краса цих місць вражає уяву в будь-який час року. У озера є цікава особливість: в різний час доби і при різній погоді колір його води може змінюватися від смарагдово-зеленого до насиченого синього, а то й зовсім прозоро-чорного.

У перший час існування озера виникали суперечки з приводу того, що через нього багато представників флори і фауни втратили свою природне місце існування. Однак, коли в 2013 році багаті землі Баварії піддалися повені, саме озеро Сільвенштайн допомогло запобігти катастрофі на річці Ізар. Після цього питання його існування було остаточно закрите, і сьогодні воно продовжує дивувати своєю красою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла