Лего-міст від художника Megx

Одного виду моста достатньо, щоб змусити водія пригальмувати і звернути увагу на цікаву пам’ятку. Міст над автомобільною дорогою в Вупперталі виглядає так, ніби він акуратно складено із гігантських кубиків Лего. Насправді це арт-проект вуличного художника під ніком Megx, за яким ховається 35-річний Мартін Хьюволд.

Міст є частиною дороги, що з’єднує Дюссельдорф і Дортмунд, але на сьогодні дорога не функціонує, а конструкція використовується як пішохідна та велосипедна доріжка.

Маніпуляції з мостом – яскравий приклад того, як можна домогтися значимого візуального ефекту, минаючи складні it рішення. Наука в даному випадку створила необхідний конструктив, а мистецтво змінило його до невпізнання.

Цей відрізок дороги не функціонує з 1999 року. Після того, як Megx отримав дозвіл на ведення робіт від муніципалітету, він на протязі чотирьох тижнів ретельно наносив на сірий бетон зелені, сині, жовті й червоні фарби. Всього було забарвлено близько 300 квадратних метрів площі.

Megx не обмежився перетворенням моста і уклав договір з місцевою владою на розмальовку занедбаних магазинів і громадських туалетів. Художник спеціалізується на перетворенні сірих бетонних будівель в барвисті твори мистецтва. Оскільки він є відомим артистом в світі, можна очікувати, що в найближчому майбутньому Вуппертальскі туалети перетворяться на неординарні пам’ятки.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла