Розкішні Королівські сади: парк Херренхаузен

Найбільш вражаючі шедеври світового мистецтва створюються заради жінок. Якщо ви не згодні з цим твердженням, значить, вам варто обов’язково побувати в німецькому місті Ганновері, де ви зможете на власні очі побачити один з найяскравіших втілених жіночих примх – розкішний палацово-парковий ансамбль під назвою Королівські сади Херренхаузен (Herrenhauser Garten).

Один з кращих в Європі і світі зразків садово-паркового мистецтва вражає відвідувачів своєю пишністю: ідеально підстрижені газони, доглянуті квіти, сліпучі фонтани і красиві скульптурні композиції не залишають байдужим жодного гостя! А з’явилася вся ця розкіш під відкритим небом завдяки принцесі пфальській – Софії Ганноверській, яка забажала створити на своїх землях якусь подобу французького Версаля.

Для втілення своєї ідеї ця видатна жінка запросила одного з кращих французьких ландшафтних архітекторів того часу – Мартіна Шарбонье, і у 1696 році створення прекрасного саду її мрії було розпочато.

Процес розбивки Королівського саду тривав до 1714 року, але результат коштував витрачених зусиль: декілька різнопланових паркових зон і сьогодні вражають своєю геометричній точністю і чіткими лініями. У парку представлена ​​величезна кількість різновидів флори: більш ніж 800 видів орхідей, цілий акваріум з 6000 видів водних рослин, а також численні оранжереї з екзотичними квітами дають Королівським садам повне право називатися унікальними.

Сади Херренхаузен вражають також своєю колекцією скульптур і архітектурних споруд: білосніжні і золотисті статуї, театр під відкритим небом, герцогський замок і Великий фонтан викликають справжнє захоплення. Правда, під час Другої світової війни літня резиденція герцогів ганноверських була зруйнована, але в іншому вигляд саду залишився таким же, як і триста років тому назад, до того ж в 2013 році палац був відбудований заново. Сьогодні цей красивий парк є зеленим серцем Німеччини, і щорічно приймає сотні тисяч туристів з усього світу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла