В аеропорту Франкфурта можна безкоштовно зайнятися йогою

Керуюча міжнародним аеропортом Франкфурта компанія Fraport відкрила два обладнаних залу для занять йогою в пасажирських терміналах. Тут є все необхідне: килимки, блоки, подушки та інший інвентар, а також настінні дзеркала для контролю правильності асан. На екранах демонструються відеоінструкції у супроводі музики. Також є й буклети з порадами для правильного виконання вправ. Пом’якшене освітлення і зображення Будди розміром у всю стіну сприяють створенню підходящої для занять атмосфери.

Новий сервіс доступний транзитним пасажирам, у яких достатньо часу між рейсами. Зали для занять йогою розташовані в Терміналі 1 за пунктом огляду поруч з виходами C14 і C16, і в Терміналі 2 за паспортним контролем поруч з виходами D1-D4. Доступ в зали відкритий безкоштовно двадцять чотири години на добу.

Зали для йоги – черговий етап програми підвищення якості сервісу “Great to have you here!” (“Здорово, що ви тут!”), яку розвиває компанія Fraport. Мета програми – постійне поліпшення умов для пасажирів. Інші елементи програми включають в себе власне мобільний додаток і цілодобовий безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла