Гніздо тигра – самий мальовничий буддистський монастир

Гніздо Тигра

Це найкрасивіше місце називається Гніздо тигра, це мабуть самий вражаючий буддистський монастир.

Монастир знаходитися на краю скелі (висота 3120 метрів над рівнем моря) в долині Паро, висота монастиря над долиною становить 700 метрів.

Називається монастир Taktshang (Гніздо Тигра) і знаходиться в Бутані (Індія). Монастир є святим місцем Бутану, побудований він у 1962 році. Заснував його Гуру Рінпоче або Падмасамбхава.

Існує легенда про заснування монастиря, вона датується 8 століттям.

У ній говоритися що в 8 столітті Падмасамбхава прибув на гору на спині тигра. Територія йому так сподобалася що він вирішив зробити її другим святим місцем (Кайлаш на мові буддистів). Але на горі вже мешкали злі духи, яким його дії не сподобалися, тому вони зібрали всі свої сили і напали на нього. Щоб здолати духів, Падмасамбхава прийняв одну зі своїх 8 форм, – Гуру Дорже Дролло. У формі жахливого Гуру він зміг перемогти духів і дати цьому місцю святу силу! Чотири місяці він провів у печері (печера і зараз розташована під храмом) медитуючи щоб перемогти всі 8 класів злих духів які мешкають в горі. Після його перемоги і був побудований Храм.

До речі існує легенда що в Гнізді Тигра і донині знаходяться скарби Падмасамбхава, а так само його літописі про самовдосконалення і підкорення темних сил.

19 квітня 1998 була пожежа і велика частина храму згоріла, повністю храм був відновлений тільки до 2005 року.

Що б зробити сходження на гору в Монастир на спині мула, потрібний спеціальний дозвіл.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла