Landhotel Beverland: готель в пивних бочках

Для присвячених любителів пива цей готель є дверима в мрію. Готель у північній Німеччині приваблює сотні гостей, одержимих пристрастю до еля настільки, що для них щастя переночувати у величезних бочках, перетворених в ліжко.

Дерев’яні посудини з XIX століття використовували в місцевому пивоварному заводі Potts Brewery для зберігання пива. Готель Landhotel Beverland в Остбеверне (Ostbevern) використовував три однакових бочки, розрізавши їх на дві половини і встановивши всередині подвійний матрац.

Відвідувачі піднімаються всередину, використовуючи саморобну драбину. Одна ніч в «пивному» готелі коштує 108 доларів, і в кожній бочці можуть розміститися дві людини.

Домінік Штерн, менеджер з продажу в готелі, сказав: «Ідея з пивними бочонками народилася в ході співпраці з місцевою пивоварнею Potts Brewery. У їх музеї перебували 200-річні бочки в чудовому стані. Ми прикинули, що їх розмір якраз відповідає двоспальним ліжкам, і подумали, що можемо запропонувати відвідувачам щось більш цікаве, ніж інші готелі.

Понад 700 гостей зупиняються в бочках щороку, багато з них є любителями пива. І це не дивно, адже Німеччина відома своїм відмінним пивом.

Крім незвичайних спальних місць, відвідувачі мають можливість користуватися душем, масажем, телевізором з величезним екраном і безкоштовним доступом в Інтернет.

Хоча у світі існує безліч різних тематичних готелів, ми зробили все для того, щоб бути несхожими ні на один подібний заклад. По крайній мірі я не знаю жодного готелю, в якому б використовувалися бочки в якості ліжок ».


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Ми порівняли ціни на бронювання житла і знайшли для Вас найвигіднішу