Плаваюче озеро Локтак

Загадкова Індія таїть у собі багато цікавого для мандрівників. Організовуючи гоа тур туроператор намагається вибрати найбільш захоплюючі місця цієї країни. Одним з таких незвичайних куточків Індії є озеро Локтак, яке ще називають Плаваючим озером.

Знаходиться це диво-озеро в північно-східному районі Індії, і є найбільшою  прісноводною водоймою в цій частині країни. Головна особливість озера полягає в покриваючих його поверхню фумді – плаваючих цілісних структурах, сформованих з різних видів рослинності, органічних речовин і грунту. Фумді покривають територію площею близько сорока квадратних кілометрів, і є єдиним у своєму роді плаваючим Національним парком Кейбул Ламьяо.

Озеро Локтак дуже старе, і вже багато десятиліть відіграє найважливішу роль для економіки Маныпура. Його воду місцеві жителі активно використовують як для поливу і пиття, так і в якості джерела електроенергії, а рибалки з довколишніх сіл постійно ловлять тут рибу. Найцікавіше, що свої риболовецькі хатини селяни обладнали прямо на фумді, отримуючи таким способом пересувний будиночок на воді.

Товщина фумді в різних місцях озера становить від 40 сантиметрів до 4,5 метрів, а різновидів водяних рослин тут налічується 233. Також багатий і тутешній світ фауни: тут можна зустріти близько 100 видів птахів і 425 видів представників тваринного світу, в тому числі і дуже рідкісних. Плаваюче озеро є годувальником для сотень людей і унікальним об’єктом для відвідин туристами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.