Стрижка овець на Криті

Стрижка овець на Криті

Весна на Криті настає безпосередньо після осені. Тому що пора року, яка їх розділяє, ніяк не може претендувати на те, щоб її називали «зимою». Взимку не буває свіжої полуниці і зелених схилів. Взимку не може бути плюс п’ятнадцять в повітрі і плюс шістнадцять в морі.
Приводом для офіційного початку весни на Криті зазвичай буває тритижневий карнавал в місті Ретімно. Вперше цей карнавал провели у 1915 році, а до середини минулого століття він перетворився в одну з визначних пам’яток Ретімно. Перший день карнавалу називається «Днем серенад» – трубадури в масках ходять по вулицях, грають на лютнях і мандоліні і співають, а глядачі сиплють на них з балконів конфетті. Ще один обов’язковий пункт програми – гра «Острів скарбів», в ході якої учасники намагаються знайти спеціально захований скарб, а також бал під відкритим небом, пошук скарбів завершальний. Так само проводяться: театральні вистави, фестиваль графіті, виступ вуличних артистів, «Млинцевий день» в Старому місті, дитячий карнавал та парад колісниць на центральній вулиці.

В кінці травня на Кріті стрижуть овець. Стрижка овець називається «кура». Тому, хто вирішив спостерігати цей процес, доведеться забути про античні пам’ятки і напроситися в гості до господаря ферми. На щастя, з тих пір, як на Криті почав розвиватися агротуризм, це стало можливим. На фермі турист веде сільське життя, близьке до виноградників і пасовищ, і від того цілком пасторальне. Тут квокчуть кури, ходять коти і річка тече по камінню. І, між іншим, саме тут можна без перешкод спостерігати знаменитих критських кіз «крі-крі», про які повідомляють всі без винятку путівники.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла