Замок Ельц: неприступна твердиня

Замок Ельц, який знаходиться неподалік Віршема, можна вважати особливим, адже не було випадків, щоб він піддавався захопленню або розгрому. Не заподіяли замку руйнувань навіть військові дії, що сталися в XVII і XVIII століттях, в тому числі і події Французької революції. Існує думка про те, що залишитися неушкодженим замку Ельц вдалося завдяки своєму господареві, що мав високий офіцерський чин.

Єдине серйозне потрясіння, яке довелося пережити замку, відбулося в період «Ельцької ворожнечі», коли вільні імперські лицарі виступали проти політики курфюрста Балдуіна.

До наших днів збереглася подарункова грамота Фрідріха I Барбаросси, в якій вперше було згадано назву замку, побудованого в XII столітті. Що стосується самого пізднороманського замку, то в даний час можна побачити збережену головну вежу, а також руїни житлового будинку.

Протягом шістдесяти років (1490-1540) на території замку зводилися родендорфські будинк, фасади яких зсередини обов’язково прикрашав склепінчастий портики, поруч з якими на зовнішній стіні знаходиться мозаїка, що зображує Мадонну. Називали ці будинки на честь дружини господаря замку.

Трохи пізніше (1604-1661) у замку були побудовані і Кемпеніхські будинки. Спроектовані вони були настільки вдало, що їм вдалося стати завершальною крапкою в мальовничому образі внутрішнього двору замку.

Величезні реставраційні роботи, виконані дуже ретельно і дбайливо, були проведені графом Карлом Ельцьським в XIX столітті. Витрачено було дуже багато коштів, але завдяки ним вдалося зберегти історичний архітектурний вигляд замку Ельц.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла