Індія має намір видавати візи по прильоту громадянам 40 країн

Уряд Індії має намір уже « незабаром» включити понад 40 країн до списку держав , громадяни яких безпосередньо після прильоту в країну можуть отримати візу , заявив міністр планування Індії Раджив Шукла .

«Пропозиція про надання віз по прильоту громадянам понад 40 країн стане реальністю , так як ми очікуємо , що МВС незабаром схвалить цю пропозицію.

Рішення МВС стане останнім і остаточним етапом у реалізації цього плану , так як він вже був схвалений іншими міністерствами та департаментами – такими як МЗС , мінтуризму і офісом прем’єр – міністра » , – заявив Шукла в інтерв’ю індійському агентству PTI .

В даний час візи по прильоту до Індії отримують громадяни 11 країн, зокрема , В’єтнаму , Нової Зеландії , Японії.

У список планується включити , зокрема , Росію, Бразилію , Великобританію , Німеччину , Казахстан , Китай , США , Францію. Також прийнято рішення надавати візи по прильоту всім іноземцям старше 60 років.

У 2013 році , за даними мінтуризму Індії , зростання припливу туристів в країну в порівнянні з 2012 роком склало 4,1 %. За рік Індію відвідали близько 6,8 мільйона іноземців. Туризм в 2013 році приніс Індії більше 18 мільярдів доларів – на 2,2 % більше , ніж у 2012 році.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.