По заповідних місцях екскурсії будуть здійснювати на екологічних суднах

Перші два судна на сонячній батареї, які будуть використовуватися для туристичних поїздок в заповідних районах Великої і Малої Преспа, придбав муніципалітет Преспа в рамках транснаціонального проекту під назвою «ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΚΑΦΟΣ / GREEN BOAT».

Екскурсійні тури по заповідних місцях Преспа, які будуть виконуватися на цих двох суднах, зможуть сприяти зміцненню туристичного продукту, сприяючи просуванню регіону як ідеальне місце для альтернативного туризму.

Проект «ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΚΑΦΟΣ / GREEN BOAT» є одним з перших, здійснюваних програмою «Греція – Албанія». Саме цей проект був вибраний і представлений в якості передової практики на 1-й Європейській конференції територіальної співпраці, яка відбулася в Салоніках, в рамках грецького головування в Раді ЄС.

Урочиста презентація програми відбудеться 30 липня, в залі муніципальної ради муніципалітету Преспа, в присутності представників місцевих та регіональних органів регіону Преспа.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.