Бремен

Інформація про місто Бремен

Напевно кожен у зв’язку з назвою цього міста – Бремен (Bremen) – згадує бременських музикантів. Адже казкові герої братів Грімм – осел, собака, кіт і півень – з’явилися сюди за музичною славою, оскільки саме тут існувала професійна гільдія музикантів. У 1953 році дружну четвірку увічнили на Ринковій площі (Marktplatz), під вікнами старої ратуші епохи Ренесансу. Загадайте бажання, тримаючись за передні копита ослика, і воно неодмінно здійсниться. Тільки не забудьте зробити це обома руками, не те почуєте смішок за спиною: «Гляньте – вітаються два осла!»

Про Бремен існує стара німецька приказка: «Гамбург – це морські ворота Німеччини, а ключ від них знаходиться в Бремені». Ключ зображений на бременському гербі, це атрибут апостола Петра – покровителя величного кафедрального собору Святого Петра (St. Petri Dom), зведеного на Ринковій площі. Поруч з нею знаходиться квартал моряків Шнор (Schnoor), що в перекладі означає «шнур». Це самий старовинний район Бремена, забудований в XV столітті. Колись тут жили моряки і ремісники, а нині розташовано безліч торгових лавок і затишних ресторанчиків. На цій вулиці, в Весільному домі, знаходиться найменший готель Німеччині, що складається всього з трьох кімнат. У Середні століття нетутешні пари повинні були провести в цьому будинку ніч для отримання права обвінчатися в бременському соборі. Сучасні молодята теж прагнуть провести тут ніч, так як це вважається добрим знаком.

Варто заглянути на вуличку Беттхерштрассе (Bottcherstrasse). Місцеві звуть її «вулиця-бочка» – через протяжністі трохи більше ста метрів і ще тому, що на ній дійсно трудилися Бочкарьов. Бремен має навіть свою міру ваги – бременська бочка, в якій поміщається рівно 920 оселедців. На Беттхерштрассе знаходяться три музеї, дзвіниця, художня галерея та бременський театр. Спробуйте також пройти по Котячій вулиці – і справді настільки вузькій, що вона більше підходить для прогулянок кішкам.

Цікаво, що між Бременом і Ганновером знаходиться Сафарі парк (Serengeti Safari Park) площею понад 200 гектарів. Хижаки і травоїдні вільно розгулюють у ньому, ніби в африканській савані, а туристів возять на джипах.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла