Франкфурт-на-Майні

Інформація про місто Франкфурт-на-Майні

Загальна інформація

Франкфурт-на-Майні (Frankfurt am Main) – це місто контрастів – гігантські хмарочоси сусідять тут із старовинними затишними вуличками. Це місто банків, столиця багатьох великих міжнародних ярмарків, багатющий культурний і розважальний центр.

Історія

Вперше Франкфурт згадується в 794 році. До початку 9 століття він був столицею Східно-Франкського королівства. У часи Священної Римської Імперії Франкфурт стало одним з найбільш значущих міст. Тут обиралися німецькі королі та імператори, а з 1562 року їх стали і коронувати у Франкфурті. Під час тридцятирічної війни місто займало нейтральну позицію, але пережило сильний занепад під час епідемії чуми. Після закінчення війни Франкфурт знову розбагатів. З 1810 по 1813 рік. Велике Герцогство Франкфуртське належало Франції. Потім Франкфурт в якості вільного міста увійшов до складу нової Німецької конфедерації. У 1866 році після закінчення франко-пруської війни Франкфурт втратив незалежність, в числі інших міст він був приєднаний до Пруссії. Під час Другої світової війни місто сильно постраждало внаслідок бомбардувань.

Клімат, географічне положення

Франкфурт-на-Майні розташований у північній частині Верхньої долини Рейну, одного з найтепліших регіонів Німеччини. За погодою у Франкфурті стежать з 1695 року, і з тих пір клімат все такий же м’який, навіть взимку.

Що варто відвідати

Пам’ятки старого Франкфурта, в якому народився і творив поет Йоганн Вольфганг Гете, контрастують з безліччю сучасних хмарочосів. На міській площі Ремерплатц (Rоemerplatz) розташована ратуша з трьома чудовими готичними фасадами, старовинні фахверкові будинки. Найбільш історично значущим для міста пам’ятником є ​​Імператорський собор святого Варфоломія (Kaiserdom St. Bartholomäus), заснований в IX столітті. Тут обирали і коронували імператорів, а зараз проводять різні церемонії – наприклад, вручення премії імені Гете.

Більшість музеїв міста розташовані по берегах Рейну, утворюючи «Берег музеїв» (Museumsufer). Серед них Будинок-музей Гете (Goethehaus), Музей природознавства Зенкенберг (Naturmuseum Senckenberg) та інші.

У спрямованих угору хмарочосах розташовані офіси, банки та виставкові центри. Найвища будівля Франкфурта – Трьохсотметровий Комерцбанк-Тауер (Commerzbank Tower). У Майнтауер (Maintower), який прозвали «авторучкою» через його характерну форму, розміщується адміністрація франкфуртських ярмарків. На висоті 187 метрів знаходиться ресторан і коктейль-бар, а на даху обладнано оглядовий майданчик. До речі, про ярмарки: щорічно у Франкфурті проходить більше 34 виставок і ярмарків. Франкфурт є традиційним місцем для проведення автосалону, популярністю також користується книжковий ярмарок.

Студенти охоче приїжджають до Франкфурта з усіх кінців світу. Університет імені Гете входить до десятки найбільших університетів Німеччини, а приватний Інститут банківського господарства готує майбутніх банкірів.

Дуже насичений франкфуртський календар свят і фестивалів. У лютому на Масляну проходять карнавальні паради. У березні починається музичний ярмарок, його змінює джазовий фестиваль, на який приїжджають найвідоміші музиканти світу. Влітку починається низка свят, присвячених яблучному провину. У червні проходить один з найбільш незвичайних фестивалів – вуличний фестиваль Wilhelmstrassenfest Theatrium. На вулицях грають джаз, продаються закуски. Літній фестиваль Sommerfest влаштовується біля будівлі опери. Це свято гурманів, яке триває цілий тиждень. У серпні свята присвячуються річці Майн. На березі Майна проводяться вистави, музичні шоу і художні виставки. Знаменитий Франкфуртський книжковий ярмарок проходить у вересні-жовтні.

Готелі та ресторани

Прибулі на Франкфуртський ярмарок можуть зупинитися в готелі Hessischer Hof 5 *. Номери тут обставлені предметами з колекції гессенських герцогів. У центрі також знаходиться рекомендований готель “простіше” – готель Falk Hotel 3 *.

Яблучно-винні таверни – типово франкфуртські закладу. Тут п’ють Ebbelwoi (сидр). А місцевим делікатесом вважається Handkase mit Musik (“ручний сир з музикою”) – улюблене блюдо великого Гете. Це свіжий селянський сир з великою кількістю цибулі та спецій. Handkase mit Musik подається тільки до вина. Кращі яблучно-винні таверни знаходяться в районі Alt Sachsenhausen – Lorsbacher Tal, Wagner Adolf, Zum Gemalten Haus.

Шопінг

Шопінг у Франкфурті можна почати прямо в будівлі аеропорту, в якому знаходиться величезний торговий центр. Безліч магазинів розташовані на так званій «Золотій милі» (Zeil) – пішохідній зоні між Hauptwache і Konstablerwache. Варто прогулятися по Шиллерштрассе (Schillerstrasse), де також чимало бутиків. На Гетештрассе (Goethestrasse) виблискують вітринами ексклюзивні магазини, а серце хутряної торгівлі у Франкфурті – Дюссельдорф штрассе (DüsseldorferStrasse). У будівлі Hauptwache, побудованій в стилі бароко, колись знаходилася міська гауптвахта, поліцейське управління і в’язниця. Сьогодні тут розташовується великий торговий центр, де можна знайти овочеві лавки, книжкові, квіткові, тютюнові крамниці, магазини одягу та магазини, фототоварів, музичні та спортивні магазини. У районі Альт-Заксенхаузен (Alt-Sachsenhausen) можна придбати художні твори і предмети антикваріату.

Транспорт

У громадському транспорті Франкфурта проїзд оплачується до початку поїздки в спеціальних автоматах, в яких придбається квиток. Реалізується 2 типу квитків: одноразове використання і денний проїзний, останній з них дозволяє користуватися громадським транспортом необмежену кількість разів протягом 24 годин. Оплачений квиток зразу ж набуває чинності.

Зв’язок

Телефонний код Франкфурта – 49.

Заходи безпеки

Франкфурт є безпечним місцем, проте в туристичних місцях і в громадському транспорті рекомендується стежити за своїми сумками.

У Франкфурті діє єдиний телефонний номер екстреної служби – 112. Номер поліції – 110. Більшість співробітників поліції знають англійську мову, тому в надзвичайних ситуаціях можна звернутися до них на вулиці.

Кращий час для поїздки

Кращі місяці для поїздки у Франкфурт – липень, серпень і вересень.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла