Гамбург

Інформація про місто Гамбург

Вільне і ганзейське місто Гамбург (Freie und Hansestadt Hamburg) розкинулося на берегах річки Ельба, у її впадання в Північне море. Один з найбільших портів в Європі займає перше місце серед європейських міст за кількістю мостів. За різними даними, їх тут від 2300 до 2500, і це більше, ніж у Венеції, Амстердамі та Лондоні разом узятих. Крім мостів, Гамбург відомий найбільшим портовим комплексом (Speicherstadt), побудованим в 1895-1910 роках. З настанням сутінок цей район з закопченими будівлями з червоної цегли і вулицями-каналами виглядає надзвичайно мальовничо. Саме тут варто кинути монетку «на пам’ять», намагаючись потрапити на торець палі яка стирчить з води в декількох метрах від моста. Якщо річкові води не поглинуть вашу монетку, можете незабаром розраховувати на удачу. Однак не в плані придбань у цьому районі – товар ще не пройшов через митницю, і купувати тут нічого не можна.

Ще одна «морська пам’ятка» – Рибний ринок (Fishmarkt). Правда, щоб відчути унікальну атмосферу німецького базару, існуючого з початку XVIII століття, доведеться раніше прокинутися в неділю. Заповнені рибою лотки яка шльопає хвостами в 5:00 ранку, до десяти вже пустують. Втім, залишається можливість купити місцеві сувеніри та продукти сільського господарства.

Гамбург з його 17 університетами можна назвати студентським містом. Одним з найбільших в Німеччині є Гамбурзький університет (Universität Hamburg).

Поціновувачам мистецтва варто заглянути в Кунстхалле (Kunsthalle) – найбільшу художню галерею Німеччини. У місті також чимало музеїв, особливий інтерес представляє музей «сина Гамбурга» – композитора Йоганнеса Брамса. Художній музей еротики знайомить з творами на еротичні теми за п’ять століть. Практично тій же темі присвячено гамбурзький Квартал Червоних Ліхтарів або Ріпербан (Reeperbahn). Втім, цей квартал відомий не тільки жрицями кохання, а й взагалі індустрією нічних розваг. Саме тут починала свою музичну кар’єру легендарна рок-група «The Beatles».

Шопінг гарний у західній частині міста, де знаходяться торгові пасажі Galleria, Kaufmannshaus, Hanse-Viertel, Mellin-Passage, Gansemarkt-Passage, Alte Post Passage, Euгopa Passage. Між вулицею Колонада (Colonnaden) і Нойєр Валь (Neuer Wall) розташовані найфешенебельніші магазини.

Познайомитися з місцевою кухнею можна в одному з кращих ресторанів Гамбурга Das Tafelhaus з видом на гавань. Відмінні страви з найсвіжішого м’яса подають у ресторані Zur Schlachterbörse, а рибні страви можна скуштувати в устричному барі-ресторані Rive.

Тим, хто шукає вишуканого відпочинку варто зупинитися в готелі Louis C. Jacob Hotel 5 * з його приватною колекцією картин, казино і спа. У центрі міста знаходиться готель City Partner Hotel Fuerst Bismarck 3 *, розташований в старовинній будівлі. У вартість проживання в ньому включений проїзний на безкоштовні поїздки по місту.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.