Ларісса

Інформація про місто Ларісса

Ларісса (Larisa) – місто Греції, адміністративний центр Фессалії. Вважається, що воно існує вже більше чотирьох тисяч років, тут жив батько медицини Гіппократ. Нині це жвавий і зелений культурний центр, а туристи нерідко називають його “кавовим містом”. По понеділках, середах і п’ятницях тутешні магазини і таверни працюють допізна, і в ці дні можна побачити безліч людей котрі п’ють каву – в основному, студентів. Особливо жваво на Поштовій площі (Platia Tachidromiou).

Прекрасний місцевий парк Алказар (Alcazar Park) з його фонтанами, скульптурами, ігровими майданчиками, біговими доріжками і галявинками для пікніка. Тут є навіть відкритий театр, де проводяться спектаклі і різні шоу. Вночі парк висвітлюється різнокольоровими вогнями, представляючи собою чудове видовище. Поруч з парком знаходиться футбольний стадіон, басейн та ліс для прогулянок.

Символом міста є кінь, оскільки в давнину Ларісса була знаменита прекрасними скакунами. Зображення коня знаходиться перед колоритною церквою Айос-Ахілліос (The Church of Agios Achilios). Позаду церкви розташований пагорб Фруріо (Frourio Hill) з руїнами акрополя. Неподалік знаходиться античний театр (The Ancient Theater) II століття до н. е..

Околиці міста також багаті на пам’ятки: варто побачити “будинок давньогрецьких богів” – гору Олімп заввишки 2917 метрів, монастир Богоматері Панагія Олімбіотіса XIV століття, побудований на місці античного акрополя, а також відвідати міжнародний заповідник в долині Кілада, печеру Кефаловрісо і численні курортні містечка в Стома, Агіокамбос і Неа-Месангала, де гостинно відчиняють двері готелі та мотелі будь-якого класу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.