Мюнхен

Мюнхен

Інформація про місто Мюнхен

Мюнхен – старе німецький місто, яке кожен сезон приймає безліч туристів

Воно дуже багате визначними пам’ятками, які просто необхідно подивитися туристам, котрі вирішили навідали  це місто.

Англійська сад. Це дуже мальовничий і один з найбільших  парків світу. Він розташований між центром міста Мюнхен і річкою Ізар. Історія парку бере свій початок ще з 1789 року. Цей парк – дивовижне місце для пікніка в спекотний сонячний день всією сім’єю. Це прекрасне місце для велосипедистів, для прогулянок на роликах та інших активних видів спорту. Також у парку є територія, де люблять позасмагати нудисти.

Віктуалієнмаркт. Міський ринок (продуктовий), розташований під відкритим небом. На його території розташовано шість статуй знаменитих мюнхенських жителів. Крім цього, відвідування цього ринку – справжній бенкет для очей і шлунку. Багато туристів є його постійними клієнтами протягом всього терміну перебування в цьому місті.

Марієнплац. Це серце Мюнхена, його центральна частина. Площу назвали так на честь зведення на ній Маріїнської колони. Славляться ці місця ще й завдяки будівлі під назвою Нова міська ратуша, побудованій в період 1867 – 1909 р.р. Годинник міської ратуші має 43 дзвони та 32 мідні фігурки. Годинник б’є в 11 ранку, опівдні і в 5:00 вечора з травня і по жовтень. Також на цій площі розташовується і Стара міська ратуша, зараз в ній розташований музей іграшок.

Музей BMW. Ця будівля була відкрита в 1973 році. Вона має оригінальний вигляд – це споруда виглядає як чотири величезних циліндра. Експозиція цього музею присвячена відомим маркам автомобілів і мотоциклів фірми BMW, починаючи з найперших моделей і до сучасності.

Німецький Музей Техніки та Науки. Цей музей – найбільший музей у світі. Тут зосереджено безліч експонатів, починаючи з перших моделей класичної механіки і закінчуючи останніми новинками телекомунікації. Представлені ​​тут, серед інших екземплярів, перша електрична динамо-машина (1866, Сіменс), перший двигун до автомобіля (1886, Бенц), а також німецька, перший в світі, підводний човен.

Німфенбург. Це величний замок в стилі Рококо та Бароко, розташований на території парку. Замок має довжину в один кілометр від одного крила до іншого. Він є найбільшим замком Німеччини. А будівництво цього замку тривало З 1664 р. по 1674 рік, під керівництвом Агостіно Бареллі (архітектора). Особливу увагу притягує Великий зал, який прикрашений фресками Ціммерманна, галерея спокусниць з портретами різних красунь Мюнхена і т.д. Розташовується в північній частині Німфенбург Ботанічний сад, який має різноманітну незвичайну флору і фауну.

Петерськірхе (Церква Святого Петра). Церква – найстаріша в Мюнхені. Заснована вона ще у 11-му сторіччі, а після – відреставрована в різноманітних архітектурних стилях. Має величний внутрішній інтер’єр, виконаний в стилі Бароко. Має головний вівтар, який прикрашений зображеннями отців церкви (чотирьох). Купол церкви, виконаний у формі ліхтаря, заслужено його жителі міста вважають однією з декількох емблем міста Мюнхен.

Стара Пінакотека. Нова Пінакотека. Стара Пінакотека – це найважливіший з усіх музеїв Мюнхена. У ньому представлено близько 900 живописних полотен. Відвідувачам музею кожен раз пропонують купити карту, щоб не упустити найцікавіших для себе композицій. Нова Пінакотека – музей, в якому увагу зосереджено на образотворчому мистецтві 18-19 століть. Нова і Стара пінакотеки разом утворюють Площу Мистецтв.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.