Патри

Інформація про місто Патри

Патри (грец. Πάτρα) – грецьке  місто, найбільший порт Пелопоннесу на березі Патрасської затоки. Воно є третім за величиною після Афін і Салоніків. Патри навряд чи можна назвати туристичними, швидше, це жваве студентське місто з активним нічним життям. Внаслідок цього тут допізна занадто шумно, майже як в італійських містах. Пам’ятників старовини в Патрах небагато, однак сюди приїжджають численні паломники. Справа в тому, що тут проповідував і був розп’ятий апостол Андрій Первозванний. Його мощі зберігаються в Кафедральному міському соборі на набережній. Зберігся і хрест, на якому він був розіп’ятий.

У Старому місті біля підніжжя замку другої половини VI століття багато неокласичних будинків. Замок був побудований на невеликому пагорбі Панахаікон (Panachaĭcum), на руїнах древнього Акрополя. Сьогодні всередині знаходиться невеликий театр на 640 жителів.

У нижній частині міста також розташований нещодавно відреставрований Одеон (Patra Roman Odeon), зведений у 160 році н.е., у часи правління Римської імперії. У минулому сторіччі серед руїн були знайдені мозаїки, саркофаги, вази та інші предмети старовини, нині виставлені в Археологічному музеї. Одеон вміщує 2300 глядачів і влітку перетворюється на головний майданчик міжнародного Фестивалю Патри.

В кінці зими в Патрах влаштовується грандіозний карнавал (Patras Carnival), традиція святкування якого налічує 160 років. Він триває півтора місяця і складається з декількох подій. Крім вуличних походів і дитячого карнавалу проводяться Пошуки Скарбів і Smoky Thursday – барбекю на відкритому повітрі з приправою місцевих звичаїв, музикою і танцями. А закінчується карнавал Гранд Парадом, по завершенні якого під музику і феєрверки проводиться спалення карнавального короля в порту Патр.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.