Пірей

Пірей

Інформація про місто Пірей

У бухті сардонічної затоки, що славиться своєю великою глибиною, розташувався порт Афін – Пірей. Цей порт існував ще в античний період. Його вдале розташування не дозволило Пірею втратити свою головну функціональність. Пірей, будучи портом столиці Греції, віддалений від Афін на 10 кілометрів, тому дістатися сюди можна по транспортній магістралі або по лінії метро.

Порт котрий з’явився в античний період досяг свого розквіту в V столітті до н.е. Це сталося в період укріплення міста й об’єднання його загальними стінами з Афінами. Пізніше Пірей піддався захопленню з боку римлян, був зруйнований, що, природно, призвело до його занепаду. Взяття порту Пірей під контроль венеціанців і установка на його території величезної кам’яної скульптури лева дали привід назвати в середовищі моряків це місто Порто-Леоне. У XIX столітті Пірей увійшов до складу Грецької держави, в той період на його території проживало всього близько 50 осіб. Розвиток і розквіт міста почався з моменту надання містечку статусу основного порту Греції.

Пам’ятки Пірея зустрічають приїжджих з моря прямо в самому порту, де над ним височить пагорб Кастелла, на який можна піднятися по вулиці Васі Леос-Георгі. З висоти цієї височини перед поглядом відкривається панорама морських просторів з щоглами кораблів на горизонті. Подорож по вулиці Васілеос-Павлу дає можливість туристам оглянути безліч ресторанчиків які розташовані на березі і створюють прекрасний вид узбережжя. У літній час на території Пірея працює театр Кастель, а в зимовий час вистави дають на сцені міського театру Пірея. Тут же, на території міста функціонує археологічний музей, в якому представлена ​​цікава експозиція.

Старовинне місто не змінило свого аромату давнину, незважаючи на будівництво високих сучасних будівель, дорогих ресторанів та бутиків. Таверни і бари які розташувалися в природних гаванях Пасалімані і ЗЕА пропонують своїм відвідувачам екзотичні страви з риби і морепродуктів. Свіжість продуктів, використовуваних в приготуванні страв, навіть не обговорюється, оскільки всі вони ловляться практично перед приготуванням. Це і приваблює сюди масу туристів, які віддають перевагу покуштувати страви з свіжоприготованої риби під час очікування порома або корабля. Ці ж заклади працюють і в нічний час, розважаючи приїжджих міста.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.