Санторіні – найкраще місце для медового місяця

Заворожливий вулканічний пейзаж острова Санторіні щороку приваблює тисячі людей, будучи для багатьох ідеальним місцем для літнього відпочинку і медового місяця. Так вважає і американський US News, що склав рейтинг кращих місць в світі для медового місяця. Кікладський острів виграв втретє поспіль, ставши кращим місцем для медового місяця на сезон 2014-2015, згідно голосів 83% читачів сайту.

Рекомендуючи Санторіні, US News пропонує: «Перше, що ви повинні зробити, прибувши на острів, це дістатися до« кольорових »пляжів – чорного і червоного, відвідування яких, безумовно, стане незабутнім. Потім ви можете відвідати археологічні пам’ятники, найцікавіший з яких – Древній Акротірі, або піднятися по античних сходинках, ведучих до історичного міста Тірас. Звідти вам відкриється захоплюючий дух вид на кальдеру, яскраве бірюзове джерело води, об’єднуюче різні острівці архіпелагу ».

Ще один грецький напрямок – острів Крит – також фігурує в десятці кращих напрямків для медового місяця на 5-му місці.

Топ-10, згідно US News:

1. Санторіні

2. Мауї

3. Венеція

4. Кауаї

5. Крит

6. Бора-Бора

7. Мальдівські острови

8. Флоренція

9. Мартініка

10. Таїті


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.