У Лондоні трохи подорожчає міський транспорт

Влада Лондона заявили про підвищення цін міського транспорту в майбутньому році в середньому на 1%, при цьому частина тарифів не зміниться, а окремі поїздки стануть дешевшими. Нові тарифи діятимуть з 2 січня.

Дешевше стане їздити з центру міста до декількох вузлових станцій східного Лондона, включаючи Stratford, де розташовані Олімпійський парк і великий торговий центр, а також станцій West Ham, Canning Town, Star Lane, Abbey Road, Stratford High Street, Stratford International DLR. Всі ці станції переводяться із зони 3 в прикордонні між зонами 2 і 3, що знижує тариф з центру на 40 пенсів.

В цілому стандартні разові тарифи по картці Oyster Card (її використовує переважна більшість туристів) залишаються колишніми. Виняток – поїздки на метро або поїзді по центральній зоні 1 (а в непіковий час і між зонами 1 і 2) стануть дорожче на 10 пенсів і коштуватимуть 2,4 фунта (3,4 євро).

Величина максимального денного тарифу (daily price cap) збільшиться на 10 пенсів для будь-яких комбінацій зон. Зокрема, безлімітні поїздки протягом дня тільки по двох центральних зонам (цього вистачає значній частині туристів) обійдуться в 6,5 фунта, по зонах 1-3 – в 7,6 фунта (10,8 євро), зонам 1-4 – 9,3 фунта (13,2 євро). Всі шість зон коштуватимуть 11,8 фунта (16,8 євро).

Користування весь день тільки автобусом і трамваєм у будь-яких зонах коштуватиме також на 10 пенсів дорожче – 4,5 фунта (6,4 євро). Разова поїздка в них не подорожчає – 1,5 фунта (2,1 євро).


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла