У Великобританії на свята страйк на нічних поїздах

У найближчі дні у Великобританії відбудеться страйк співробітників нічних поїздів Caledonian Sleeper, що з’єднують Лондон з Шотландією. Потяги не будуть ходити з 22 по 26 грудня.

Персонал поїздів, які з початку року керуються компанією Serco замість багаторічного колишнього оператора Scotrail, стверджує, що вони не повністю безпечні для пасажирів і співробітників. Серед згадуваних несправностей – непрацюючі системи освітлення та опалення, відключені детектори диму тощо. Проте переговори про усунення цих проблем в досить старих вже поїздах зайшли в безвихідь. Нові поїзди Serco обіцяє ввести в експлуатацію протягом декількох років.

Власне страйк розрахована на два дні – 22 і 23 грудня. Однак у три наступні дні рейси Caledonian Sleeper і так не були заплановані зважаючи на різдвяні свята.

Пасажирам, чиї рейси 22 і 23 грудня скасовані, запропоновано повернення квитків. Вони також можуть перенести поїздку на післясвятковий період.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла