Автомобілі над землею: неймовірні скульптури Джеррі Джуда

Скульптури бувають різними – кам’яними або паперовими, багатовіковими або зовсім «молодими», складними або примітивними, але кожна з них завжди відіграє свою певну роль в мистецтві. Буває й так, що арт-інсталяція встановлюється на короткий час, але знаменує собою справжній символ якої-небудь важливої ​​події.

Наприклад, ось вже кілька років поспіль в одному і тому ж місці, в один і той же час глядачі захоплено затримують дихання, милуючись неймовірними автомобільними скульптурами авторства Джеррі Джуда (Gerry Judah). Відбувається це в Сассексі (Англія), де щорічно проводиться Гудвудській фестиваль швидкості (Goodwood Festival of Speed​​).

Джеррі Джуда – талановитий художник з Лондона, який щороку намагається здивувати гостей фестивалю чимось новим. Він вже встиг попрацювати за замовленнями таких автомобільних гігантів як Jaguar, Rolls-Royce, Alfa Romeo, Porsche, Audi, Ferrari, Renault, Ford, Toyota, Land Rover, Honda і Lotus, і кожного разу його шедеври удостоювалися самих втішних відгуків, стаючи, фактично, символами фестивалю.

Фантазія Джеррі Джуда воістину невичерпна: в різні роки він встановлював автомобілі і на зав’язану вузлом імітацію швидкісної траси, і на гігантську арку, і на якусь подобу футуристичних сталевих стріл. Замовники нічим не обмежують його творчі пориви, тому він працює в своє задоволення.

Цікаво, що для своїх інсталяцій Джеррі Джуд використовує справжні автомобілі, надані компаніями-замовниками. Це може бути одна або кілька машин, які встановлюються художником на вершину спеціально створених конструкцій. При цьому Джеррі каже, що технічні характеристики наданих авто його цікавлять найменше, адже для нього набагато важливіше їх зовнішній вигляд і форма.

Гості фестивалю, які приходять подивитися на історичні моделі, які  вже стали раритетними, а також новітні розробки провідних автовиробників, мимоволі звертають увагу на величезні скульптурні композиції. Завдяки ним багато промислових гігантів автомобілебудування вже встигли суттєво збільшити свої продажі, адже інсталяції Джеррі Джуда відмінно справляються з роллю реклами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла