Лондонський Музей жахів

Лондонський Музей жахів (London Dungeon), який став популярною пам’яткою англійської столиці, занурює відвідувачів в похмуру атмосферу середньовічного замку. Спочатку в цьому музеї повинні були бути представлені середньовічні тортури, але з часом асортимент жахів став значно ширше.

Екскурсія, яка триває близько двох годин, зуміє перевірити нерви відвідувачів, адже протягом цього часу при тьмяному світлі і страшних звуках, з темряви в різних частинах приміщення раптово з’являються кати і їхні жертви.

Атмосфера атракціону виглядає дуже реалістично, і туристи часом навіть забувають, що вистрибують з темряви люди – всього лише актори. Не дивно, що дітям без супроводу дорослих вхід в Музей жахів заборонений. Та й багато дорослих не насмілюються входити в найвіддаленіші темні тунелі. У цьому незвичайному музеї є фірмові прийоми, за допомогою яких посилюється ефект залякування відвідувачів. Так, наприклад, раптово ззаду може з’явитися маніяк Джек-Різник, або маршрут перетинається з жертвами чуми.

Сильно лоскоче нерви туристам переправа через річку, яка здійснюється в повній темряві на хисткому човнику. Але все ж, як стверджують відвідувачі, справжній шок вони відчувають на атракціоні «Спуск в пекло», де кожен може випробувати почуття, які переживає засуджений до повішання. Всі, звичайно, залишаться цілими і здоровими, але різке падіння в спеціальну шахту багаторазово підсилює ефект цього атракціону.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла