У Лондоні з’явиться тропічний острів

Майже справжні тропіки будуть радувати жителів і гостей Лондона з наступного року. Мова йде не про глобальне потепління – у місті стартує проект «Літній острів» (Summerland).

Проект являє собою літній острів з водоспадом, де до послуг відвідувачів будуть надані будинки на деревах і пляжні будиночки. Горизонт планується зробити динамічним – він буде змінюватися з денного на нічний.

Завдання проекту – створити подобу курортних майданчиків для тих, хто хоче втекти від холоду і вогкості, але не має можливості відправитися в далеку подорож. Якщо організаторам вдасться зібрати необхідну суму (на даний момент для реалізації задуму бракує близько одного мільйона EUR), тропічний острів буде функціонувати щорічно з грудня по січень. Режим роботи майданчика розділять на два періоди – час з 9:00 до 17:30 відведуть для відпочинку сімей з дітьми, а період з 18:00 до 3:00 буде призначений тільки для дорослих.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла