У центрі Лондона можна покататись на самохідної гаубиці

Гостям британської столиці з недавніх пір доступна найбезпечніша туристична поїздка – на справжній бронемашині. За ціною в 1500 фунтів (біля 2100 євро) за двох пасажирів можна відправитися на оглядову екскурсію на самохідної гаубиці Abbot. 17-тонна машина раніше входила до складу бронетанкової частини британської армії і являє собою комфортний, а головне, безпечний засіб пересування.

Машина належить компанії “Tanks a Lot”, власник якої, Нік Мід, одночасно виступає водієм і екскурсоводом. Коли гаубиця в 60-e роки перебувала в складі збройних сил, дальність стрільби її знаряддя перевищувала 17 кілометрів. Так що снаряд міг би перелетіти через весь центр міста, за в’їзд в який у Лондоні з водіїв беруть окрему плату. Втім, ця гусенична машина під правило не підпадає. У вільний від екскурсій час величезний броньований транспорт захисного забарвлення припаркований біля нічного клубу в районі Іслінгтон.

Ось що говорить про свою справу сам Нік: “Мабуть, це найбезпечніша екскурсія у Великобританії. Ми могли б використовувати рекламний слоган “Ви потрапите в усі туристичні місця “, але не хочемо, щоб нас неправильно зрозуміли. Машина списана, але вона як і раніше невразлива для куль і вибухів. Дотепер нас ніхто не зупиняв і жоден інспектор не наважився нас оштрафувати. Усім подобається, хоча я пару раз помічав, що велосипедисти трохи лякалися, озирнувшись і побачивши за собою танк. Саму машину відрізняє маневреність, вона в мене вже близько 20 років, і до цих пір відмінно їздить “.

Учасники екскурсії діляться своїми враженнями: “Це було неймовірно. Ми постійно були в центрі уваги. На диво, в машині комфортно, а більш безпечний засіб пересування складно собі уявити “.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла